Rogaland

Oppdatert 18.10.2017
Med Luftmilitært Samfund til Luftforsvarets beste
STYRET I LMS ROGALAND
Funksjon Navn Telefon E-postadresse Oppgaver Leder Eriksson, Svein Anders 90986608 svein.eriksson@ptil.no Oppfølging HV 08 Vatne Nestleder Storlid, Harald 99473244 hstorlid@online.no Sosiale arr. - Aktiviteter  Møter - Profilering - PR   Medl.oppfølging  Sekretær Ervik, Kjell 95147135 Kjell.Ervik@Lyse.net Medl.lister/komm/info/opp- følging - Profilering  -  PR   Arkiv - Jåtta - SIFOR Kasserer Storslett, Torbjørn 90976555 torbjorn.storslett@lyse.net Regnskap - Materiell         -  Profil.artikler - Medlem Leirvåg, Odin 41660514 odin@robin.no Reasearch - Info   Medl.komm. Medlem Ådnevik, Anita 94215330 anita.fossheim@lyse.net Sosiale arr. - Aktiviteter   Møter - Sola - Profilering Medlem Joa, Alf 90143335 alfjoa28@gmail.com Sosiale arr. - Aktiviteter   Møter - Lokaliteter   Vara Hammer, Asbjørn 90052919 asbjham@getmail.no Sosiale arr. - Aktiviteter   Møter Vara Sandnes, Helge Olav 41487227 helge.sandnes@hotmail.com Vara Ramse, Joakim 97145519 heiramse@gmail.com Revisor Brun, Ragnar 51591405 ragnar.brun@lyse.net Revisor Rokkones, Gunnar 51696901 gunnar.rokkones@lyse.net Valgkom., leder Folven, Liv Unni 91813806 liv_unni.folven@getmail.no Valgkom., medl. Stellander Wøien, Berit W 99010428 bwoien@mil.no Valgkom., medl. Årsmøte 2017 Årsberetning 2016 Årsmøte 2016